Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Portal wiedzy informatycznej dla studentów, wykładowców oraz absolwentów wydziałów informatyki polskich uczelni wyższych.

INFORMATYKA+

Aktualności

Gwiazdkowe propozycje Sony

Wybierz prezent świąteczny z pełnej gamy produktów Sony

"Wszyscy wiemy, jak trudny bywa wybór idealnych prezentów pod choinkę. Na poszukiwania można poświęcić wiele godzin. Na szczęście, w nadchodzące Święta Sony ma do zaproponowania mnóstwo pomysłów na prezenty – stworzone z myślą o doskonałej zabawie w domu dla miłośników muzyki, kinomanów, fanów komputera czy pasjonatów fotografii.

 

Uchwyć każdą chwilę...

 

Bloggie™ Touch
Utrwalaj miłe chwile i świąteczny nastrój, używając najnowszego modelu
z rodziny popularnych aparatów Sony Bloggie. Smukły, stylowy aparat Bloggie Touch umożliwia wykonywanie wspaniałych fotografii w rozdzielczości 12,8 megapiksela oraz kręcenie filmów Full HD. Prosty system obsługi za pomocą ekranu dotykowego pozwala na błyskawicznie zaprezentowanie swoich dokonań. Aparat Bloggie Touch może również nagrywać panoramiczne filmy 360°, dzięki czemu uchwyci wyraz twarzy wszystkich członków rodziny otwierających prezenty.

 

 

NEX-5 / NEX-3
Dla miłośników fotografii doskonałym prezentem będzie jeden z modeli NEX — kompaktowy aparat cyfrowy z wymiennymi obiektywami Sony olśniewający jakością obrazu godną lustrzanki. Aparaty NEX-5 i NEX-3 swobodnie mieszczą się w kieszeni kurtki albo torebce. Mimo to pozwalają na korzystanie z różnych obiektywów, a jakością wykonywanych zdjęć nie ustępują „pełnowymiarowym” lustrzankom. Dzięki najnowszej technologii przetwornika obrazu Exmor™ APS HD CMOS osiągają 14,2 megapiksela efektywnej rozdzielczości, a ponadto umożliwiają rejestrację trójwymiarowych panoram oraz filmów Full HD. Dla poszukujących atrakcyjnego prezentu do świątecznej skarpety aparat Sony NEX będzie więc doskonałym wyborem.

 

Cyber-shot™ WX5
Najnowszy model z rodziny aparatów Sony Cyber-shot – smukły i stylowy WX5 – zagwarantuje piękne zdjęcia odświętnych chwil. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań aparat WX5 umożliwia rejestrację szczegółowych ujęć filmowych Full HD.

 

 

 

 

Cyfrowa ramka na zdjęcia XR100
W świąteczne dni ta zaawansowana ramka cyfrowa Sony pozwoli wrócić pamięcią do wspomnień. Jej duży, kontrastowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości pozwala oglądać nie tylko zdjęcia, lecz również ujęcia filmowe HD odtwarzane wraz z dźwiękiem stereo. Oto idealny sposób, by na nowo przeżyć wszystkie odświętne chwile.

 

 

 

 

Święta z muzyką...

 

Walkman® E450
W Święta łatwiej znaleźć czas na karaoke. Odtwarzacz Sony Walkman E450 ucieszy więc każdą wschodzącą gwiazdę wokalną w rodzinie. Efektowny, kolorowy odtwarzacz wideo MP3 WALKMAN E450 łączy funkcjonalność z nieprzeciętną jakością dźwięku. Dzięki unikatowej technologii Sony SensMe™ potrafi dopasować muzykę do aktualnego nastroju słuchacza, a po włączeniu trybu Lyric Sync Karaoke pozwala na śpiewanie do muzyki z ulubionej piosenki.

 

 

 

 

 


Fantastyczny prezent pod choinkę...

 

Seria VAIO E
Myślisz o nowym notebooku? W takim razie możesz wybierać i przebierać wśród multimedialnych notebooków VAIO z serii E. Kolorowe modele z ekranem 14" (35,5 cm) doskonale nadają się do codziennego przeglądania Internetu, blogowania oraz wyświetlania zdjęć, słuchania muzyki i oglądania filmów z cyfrowej kolekcji multimediów. Wśród wielu ułatwiających życie rozwiązań warto wymienić funkcję „one touch WEB”, dzięki której na rozpoczęcie żeglowania po Internecie czeka się dosłownie kilka sekund. Zwolennicy większych ekranów mają do wyboru modele VAIO E z wyświetlaczem 15" (39,5 cm) i 17" (43,8 cm), pełnowymiarową klawiaturą numeryczną oraz — w niektórych wersjach — ekranem Full HD i odtwarzaczem Blu-ray do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Model 17" jest pełnowartościowym zamiennikiem komputera stacjonarnego zamkniętym w eleganckiej, smukłej obudowie. Bez względu na to, jakiego laptopa szukasz, seria VAIO E powinna się znaleźć na początku listy życzeń. Poszukujący pomysłów na świąteczne prezenty znajdą również w ofercie Sony szereg atrakcyjnych akcesoriów do komputera. Szczególną uwagę warto wśród nich zwrócić na kolorowe myszy Bluetooth® i nakładki na klawiatury, które chronią nowy komputer oraz nadają mu niepowtarzalny wygląd.

 

Rozrywka w najlepszym wydaniu...

 

Odtwarzacz Blu-ray 3D (BDP-S770)
Ten odtwarzacz Blu-ray 3D z pewnością ułatwi uzyskanie wspaniałych wrażeń w kinie domowym i będzie znakomitym prezentem dla kochającego filmy ojca rodziny. Dzięki wbudowanej sieci WiFi, technologii Sony BRAVIA Internet Video, funkcji sterowania systemem z telefonu iPhone lub iPoda Touch oraz eleganckiemu wzornictwu, odtwarzacz będzie doskonale pasował do domowego wnętrza.
W uzyskaniu jeszcze pełniejszych wrażeń HD pomoże 7.1-kanałowy amplituner 3D STR-DN2010. Rozbudowany zestaw gniazd przyłączeniowych zadowoli wszystkich domowników i pozwoli na podłączenie całego sprzętu Sony: odtwarzacza Blu-ray Disc™, systemu PS3™ i wielu innych urządzeń.

 

 


Zestaw kina domowego (BDV-F500)
Dla wrażliwej na estetykę mamy Sony przygotowało niepowtarzalny zestaw kina domowego mieszczący się w stylowej, pionowej jednostce centralne. Wbudowany odtwarzacz Blu-ray 3D ma minimalistyczny wygląd i umożliwia strumieniową transmisję materiałów z Internetu bezpośrednio do telewizora.

 

 

 

 

 

 

Zestaw kina domowego (BDV-E370)
Model Sony BDV-E370 z szeregiem rozwiązań dla amatorów rozrywki on-line to idealny prezent dla całej rodziny. Dla dzieci niewątpliwą atrakcją będzie oglądanie zapierających dech, realistycznie wyglądających filmów 3D. Technologia
BRAVIA Internet TV umożliwi z kolei wszystkim domownikom strumieniową transmisję muzyki i filmów bezpośrednio z Internetu.

 

 

 

 

 

Sieciowy odtwarzacz multimedialny
Technologia BRAVIA Internet Video jest znana wielu użytkownikom nowoczesnych telewizorów Sony. Umożliwia łączenie się z wieloma rozrywkowymi serwisami internetowymi, takimi jak YouTube™, platformy catch-up TV czy serwisy z filmami. Dzięki przyniesionemu przez św. Mikołaja niedużemu sieciowemu odtwarzaczowi multimedialnemu SMP-N100 zasięg tej technologii rozszerzy się z salonu na cały dom. Nowe urządzenie może się ponadto łączyć z domową siecią Wi-Fi i pozwala na strumieniowe przesyłanie materiałów audio i wideo w standardzie DLNA."

 

 

 

Źródło: SONY, Informacja prasowa, Warszawa, grudzień 2010 r.

http://www.sony.pl/