Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Portal wiedzy informatycznej dla studentów, wykładowców oraz absolwentów wydziałów informatyki polskich uczelni wyższych.

INFORMATYKA+

Aktualności

V edycja konkursu "Bóbr"

Podobnie jak w roku ubiegłym Informatyka+ zachęca uczniów szkół   ponadgimnazjalnych z województw: mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego do udziału w zawodach BÓBR.

Tradycyjnie zostanie utworzony ranking najlepszych szkół i uczniów z województw objętych wsparciem w projekcie. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody.

 

Zawody V edycji Konkursu Informatycznego "Bóbr" odbędą się w Polsce w dniach:

23 listopada 2010 roku o godzinie 12.00 - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych,

24 listopada 2010 roku o godzinie 12.00 - dla uczniów szkół gimnazjalnych,

25 listopada 2010 roku o godzinie 12.00 - dla uczniów szkół podstawowych.

Ponieważ zmieniły się warunki techniczne przeprowadzania Konkursu, prosimy o dokładne ZAPOZNANIE SIĘ z informacjami zawartymi na stronie  http://www.bobr.edu.pl i uczestniczenie w próbie wydajnościowej (4 listopada 2010 roku, godz. 12.00) lub przeprowadzenie indywidualnej próby Konkursu w późniejszym terminie, ale przed zawodami.

V edycja Konkursu Informatycznego Bóbr będzie przeprowadzona on-line w oparciu o nowe środowisko Adobe AIR, które znacznie upraszcza techniczne przygotowanie zawodów przez nauczycieli i zbieranie wyników. Konkurs można przeprowadzać tylko na komputerach z dostępem do Internetu i działa na każdym z systemów Windows, Mac, Linux.