Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Portal wiedzy informatycznej dla studentów, wykładowców oraz absolwentów wydziałów informatyki polskich uczelni wyższych.

INFORMATYKA+

Aktualności

Zostań mistrzem w programowaniu z WWSI .NET

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych – pasjonatów programowania do współpracy z uczelnianym kołem naukowym – WWSI.NET.

W ramach pracy w kole jego uczestnicy zajmują się:

* programowaniem aplikacjiw C# http://msdn.microsoft.com/en-us/vcsharp/default.aspx,
* technologiami webowymi jak ASP.NET http://www.asp.net/,
* Silverlight http://silverlight.net/
* i rozwiązaniami bazodanowymi ADO.NET.

Członkami koła są studenci Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, jednak w ramach projektu Informatyka+ - ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnajalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) zapraszamy do udziału w spotkaniach koła również uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zaproszenie kierujemy do uczniów, którzy szczególnie interesują się zagadnieniami związanymi z programowaniem. W ramach koła będą mieli okazję wziąć udział w projektach realizowanych w grupach oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji z wykładowcami oraz studentami z WWSI z zakresu programowania. Więcej informacji nt. działalności koła można znaleźć na jego oficjalnej stronie http://dotnet.wwsi.edu.pl/

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 23 marca o godz. 15.00 do siedziby uczelni w Warszawie przy ul. Lewartowskiego 17. Udział w spotkaniu należy potwierdzić mailem na adres: rekrutacja@informatykaplus.edu.pl

Uprzejmie prosimy nauczycieli przedmiotów informatycznych o przekazanie informacji o spotkaniu uczniom, którzy mogą być zainteresowani udziałem w takiej formie dodatkowych zajęć.